Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális váladék ugye?

Ez normális váladék ugye?

Figyelt kérdés
Az imént voltam pisilni és (sötét volt félhomály nem kapcsoltam villanyt mert aludtam és nem bírom a villanyfényt ilyenkor most már mindegy mert felébredtem teljesen.) szóval ahogy megakartam törölni éreztem ahogy egy ilyen nyúlós elnézést a kifejezésért takonyszerű valami van ott. következő menstruációm kb 2 hét múlva várható..mindig tisztán tartom magam a wc-t és mindig kezet mosok pisilés előtt is és saját papírt használok..mivel nem kapcsoltam akkor még villanyt megnéztem azt a kis nyála darabot félhomályban átlátszónak tűnt..nem viszket ott lent és nincs is olyan szaga mintha valami fertőzés lenne..normális ez?ezekután alaposan átmostam magam és picit felnyúltam kb 1cm-t de semmi hasonló nem volt ott akkor mit keresett ez a kis nyálka ott? szexuális életet nem élek és soha nem is volt
2015. jún. 14. 21:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Teljesen normális, mindenkinek van, ne aggódj.

Ez a nyálka tartja nedvesen a hüvelyt, akkor van gond vele, ha bűzös, sárgás, barnás árnyalatú.

2015. jún. 15. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt nevezik fehérfolyásnak, és ez normális dolog.
2015. jún. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Normális mindenkinek van, írtad hogy két hét múlva fog megjönni, valószínű, hogy peteérésed van, ilyenkor több váladék van.
2015. jún. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat csak meglepett eddig még nem volt ilyen
2015. jún. 19. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!