Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygomba kezelése?

Hüvelygomba kezelése?

Figyelt kérdés
Antibiotikum kúra után hüvelygomba alakult ki, megoldás csak a canesten kombi és társai vagy esetleg van recept nélkül valami hüvelygomba kúp stb a gyógyszertárban ami esetleg olcsóbb??

2015. jún. 15. 14:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Canesten combi vagy Pevaryl. Egyik sem olcsó.
2015. jún. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Megérdemelne az orvos egy kokit, amiért nem figyelmeztetett, hogy az antibiotikum mellett a nők feltétlenül alkalmazzanak hüvelyflóra helyreállítót is!

Lehet, hogy magától is helyreáll, ha már nem szeded az antibiotikumot, de ha nem akkor venned kellene Canestent.

2015. jún. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én is buta vagyok hogy nem vigyáztam, de eddig soha nem lett tőle hüvelygombám pedig volt egy jó pár antibiotikum kúrám elég beteges tipus voltam :) de most összejött...szóval akkor marad a canesten kombi, abból az egy doboz ügye elég? olvastam néhány helyen hogy újra kellett venniük hogy hasson..köszi!
2015. jún. 15. 19:23
 4/6 anonim ***** válasza:
Canesten combi, ha van akkor a 3 darabosat venném és nem az egy darabosat.
2015. jún. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én is pont így jártam.Szerintem menj el nőgyógyászhoz,mert szedned kellene gyógyszert is.Nekem is írt fel 2 szem gyógyszert és kupot.2Nap alatt tünet nem volt,de nyilván idő még a huvelyflora vissza áll.Egyébként a legjobb a beszélne huvelykup,14 db van benne ha enyhe a fertőzés 7 napig,ha súlyos 2 hétig kell alkalmazni.Ára is jó,mert kb.800 ft.
2015. szept. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Betadin huvelykup,bocsi
2015. szept. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!