Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygomba otthoni kezelése?

Hüvelygomba otthoni kezelése?

Figyelt kérdés
Hüvelygombák van,de sajnos nem àllok úgy anyagilag,hogy orvoshoz menjek. Van esetleg valami házi gyógymód amivel meglehet szüntetni?
2014. ápr. 4. 13:42
 1/4 anonim ***** válasza:
68%

nincs. Ha orvoshoz nem is mész (pedig nem tudhatod, hogy tényleg gomba és nem-e vmi más fertőzés) akkor is vegyél Canesten Kombit, otthon nem tudod semmivel elmulasztani. Fogják neked ajánljgatni a Joghurtos tampont, meg hülye ülőfürdőket, de szart sem ér egyik se.

Mellesleg az SZTK ingyen van.

2014. ápr. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Canesten Combi tökéletes volt nekem is.

Patikában vény nélkül kapható, hüvelykúppal együtt, kb 2-3 nap alatt elmulasztja.

2014. ápr. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekm 1 nap alatt mulasztotta el, este felteszed a kúpot, jó vastagon begened kivülről és(mert már csak az uno kapható amiben 1 db van) reggelre elvileg elmulnak a tünetek. Igaz nem olcsó, 3000 ft
2014. ápr. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én még 3 naposat kaptam. kb 1 éve volt...
2014. ápr. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!