Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 14 éves vagyok lány és görcsöl...

14 éves vagyok lány és görcsöl a hasam 4 napja de nincs meg az mitől lehet?

Figyelt kérdés

2015. jún. 16. 12:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Sok mindentől lehet, keresd fel az orvosod.
2015. jún. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
anyámnál van a száma de ő dolgozik és ilyenkor nem lehet felhívni
2015. jún. 16. 12:14
 3/7 anonim ***** válasza:

14 évesen még be sem áll rendesen a menstruáció első válaszoló ne mondj már hülyeségeket hogy sok mindentől lehet

nyugi, megfog majd jönni.

én lassan 10 éve menstruálok és előtte egy héttel görcsölökne izgulj

2015. jún. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Értelmezd a kérdést utolsó válaszoló utána ugass le másokat.hasi fájdalmat komolyan kell venni.nem foghatod rá mindig hogy majd megjön.
2015. jún. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én nem ugattalak le téged te lelkisérült :D miért vagy ennyire felháborodva? :D 14 évesen nem hinném hogy akkora problémái lehetnének amitől görcsöl a hasa, de kedves kérdező szólj anyukádnak és elmentek orvoshoz!
2015. jún. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Utolsó válaszolónak: akár vakbél is lehet, az kortól független, sőt, fiataloknál gyakoribb... jó, nem négy napig folyamatosan, max 1-2 nap, de még az is sok; de azért igenis lehetnek nem női gondok is... akár fertőzés... genitourinális vagy emésztőszervi...


Kérdező: ha nem épp ciklus végén/ elején vagy, hanem a közepe felé, akkor ún. ovulációs fájdalmad is lehet; néhányan ugyanis megérzik a petesejt kilökődését, és az fájhat.


Amúgy kiderült, hogy mi a baj? Remélem, azért semmi komoly :)

2015. jún. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
elmúlt nem mentem orvoshoz de jobban lettem ^^ a jó öreg fájdalom csillapító segített
2015. jún. 23. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!