Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti mit csináltok amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mit csináltok amikor a barátnőtöknek megjön és nagyon görcsöl a hasa?

Figyelt kérdés

Csináltok egyáltalán?

Kort és nemet is írjatok.



2015. márc. 7. 10:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
42%
menekülök
2015. márc. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
17%
Attól függ, hogy miként viselkedik. Ha ember akkor is, lehet vele beszélgetni, akkor vele vagyok, segítem, ahogy tudom, de ha ő pont olyan ember, aki a fájdalom miatt ingerült, üvöltözik, csapkod, akkor nem is találkozom vele az alatt az idő alatt.
2015. márc. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
47%
békén hagyom
2015. márc. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
85%
Görcsoldót adok neki
2015. márc. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
15%
a hasát papuccsal csapkodom, vagy meggyomrozom, de előtte megkérdezem udvariasan, hogy fej vagy gyomor?
2015. márc. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
16%

SZEX!

Kitűnő görcsoldó!

Saját tapasztalat :D

2015. márc. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
54%

Hogy itt milyen gyökér pasik vannak!!

Az én barátom gyengéd hozzám,megértő és simogatja a hasamat. Ez segít és a türelem is. Én nem vagyok olyankor sem hisztis,csak érzékenyebb.

2015. márc. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
97%
Mit csinálnék? Tudomásul veszem, és igyekszem együttérezni.
2015. márc. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
57%
Porszivozok.
2015. márc. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
79%

Bár nő vagyok, de ilyenkor a Párom, azon kívül, hogy tudomásul veszi és mikor görcsölök akkor odajön s a hasam aljára teszi kezét, mert ez szokott segíteni. Ha meg ennyitől sem lesz jobb, megiszom a magnézium +B6 pezsgőtablettát, vagy még vas+C, amiben van folsav, B6, B12 is.

Ezen felül mást nagyon úgy se tud tenni, de már ezzel is sokat segít.

2015. márc. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!