Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A felfázás elmúlik szombatig?

A felfázás elmúlik szombatig?

Figyelt kérdés
Felfaztam 1 medences bulin es most viszket meg feldagadt a kisajkam, egyszer mar volt szerencsem ilyenben es akkor elmentem a nogyogyaszhoz akkor 1 vaginalis kupot irt ki, ismet vettem olyat. Szerintetek elmulik szombatig? Nagyon rossz.
2015. jún. 16. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:
ha viszket és dagadt akkor az nem felfázás, inkább valami nemi betegség. jobb lenne ha elmennél orvoshoz. a felfázásnak teljesen más tünetei vannak.
2015. jún. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Lucky4 válasza:
Igen, ez szerintem sem felfázás, más lehet a gond.
2015. jún. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 bianleo válasza:
Ha felfazol nem ijen tuneteid vannak hanem csip ha pisilsz. Valami mas bajod lehet nemi fertözes vagy ijesmi menj orvoshoz.
2015. jún. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

istenem hogy egyesek mennyire nincsenek tisztában magukkal.......attttya úr isten.....

te inkább ne medencés bulikba járj hanem ülj le aztán tanulj egy kis bioszt meg hogy mi mitől van.......

2015. jún. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!