Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátlót szedek, és ma...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátlót szedek, és ma fogy el a levelem hormonos része, de szombatig késleltetni szeretném. Valaki tud segíteni, hogy mit hogyan?

Figyelt kérdés
Tri regolt szedek,akárhol olvasom,nemértem meg hogy kell.
2015. febr. 17. 11:41
 1/4 A kérdező kommentje:

Valahol azt írják hogyha már késleltetem,akkor vegyem is be egyből a kovetkezo levelet szunet nelkul,valahol pedig hogy ma meg vegyem be az utolsot,es az okkersargat kezdjem el szedni.(ami nem az elso bogyok kozott van)

'Aztan azt irja hogy a tabletta szokasos szedesi rendje a masodik csomag utan folytathato.' Na ezt nemertem,hogy akkor mit hogyan.

2015. febr. 17. 11:45
 2/4 anonim ***** válasza:

Leginkább sehogy nem kellene. Nem véletlenül nem ír erről a lehetőségről a betegtájékoztató sem.

De ha már mindenáron magadon akarsz barkácsolni, akkor ne hagyj szünetet, hanem rögtön szedj be annyi darab OKKERSÁRGA tablettát, amennyivel el akarod tolni a vérzést. Aztán 7 nap szünet, és kezdheted elölről a levelet.

Ha 20+7-est szedsz, akkor értelemszerűen az aktív (hatóanyagot tartalmazó tabletták) után ne szedd be a placebókat, hanem helyette x darab okkersárgát.


A maradék levelet (ami abból marad, amiből az okkersárgákat kiszeded), kb. ki is dobhatod, mert nem lehet felhasználni, max. akkor, ha valamelyik levélből elvesztesz tablettát....


De azért nem árt tudni, hogy a tili-toli nem mindig eredményes. Van, hogy pecsételő vérzés jelentkezik, ami akár az egész levél alatt tarthat.

2015. febr. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ja bocs, most látom, hogy a tájékoztató is leírja. Akkor viszont nem értem, hogy ezen mégis mit nem értettél. Eléggé egyértelműen le van írva.

De az továbbra is fennáll, hogy pecsételő vérzés jelentkezhet.

És maximum 10 nappal lehet eltolni, ahogy a tájékoztató írja.

2015. febr. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom!!:) ugy dontottem inkabb nem tologatom.:/ de megy a pacsi
2015. febr. 18. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!