Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Felfázás vagy nem? 10 hetes...

Felfázás vagy nem? 10 hetes kismama

Figyelt kérdés
Az 5. Héttől òrànként de van h fél òrànként jàrok pisilni, éjjel is.8 hetesen a védőnő fehérjét talalt a vizeletbe.2 nap mulva a labornàl ez negativ lett. Most is talâlt benne fehérjét a minta alapjan. Felfàzàs? Nem csip, nem èg, nincs szuros szaga.10 hetes km
2015. márc. 16. 19:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha baktérium nincs a vizeletedben akkor sztem nem felfázás. A hormonok miatt kell sűrűn a wc-re jarnod. Hacsak nem voltal olyan mint én (én hosszu órákig elvoltam wc nelkul) akkor normalis hogy ilyen sűrűn kell főleg ha sokat iszol.
2015. márc. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát azért félek.annyira sokat nem iszok soha nem voltam az a sok ivò.azt elfelejtettem irni h tegnap volt benne egy kicsi nitrit elszineződés de a vedőnő is azt mondta hàt kétséges.köszönöm a vàlaszod.csütörtökön megyek dokihoz megmondom neki.
2015. márc. 17. 06:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Igyál addig is sok folyadékot. Az enyémben fehérje és baktérium volt. A hazidokim azt mondta nem vészes de igyak sok folyadékot. Itt kérdeztem, láttam egy olyan kommentet hogy ha nitrit van benne akkor húgyúti fertőzés is lehet. Amúgy én alkoholmentes sört ittam azóta egy párat, remek vesetisztito. Anyának javasoltak amikor vesekove volt. Mivel alkoholmentes ártani nem árthat.
2015. márc. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Catz válasza:
A háziorvosod egy tesztből megmondja, ha felfáztál. Kapsz majd amoxicilint és rendbe jössz :)
2015. márc. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!