Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hormonvizsgálat a menzesz...

9moncsi kérdése:

Hormonvizsgálat a menzesz harmadik napján?

Figyelt kérdés
Abbahagytam az orvosságot 3 honapja és a menzeszem rendszertelen lett..Irt fel Duphastont, majd a 3ik napon a menzesz kozben el kelett mennem vervetele.. h megnezik a hormonokat.. Valaki tudja, h milyen hormonok ezek, es mire is vannak? Peteereshez kozuk van? koszonom

2012. jún. 11. 14:23
 1/3 anonim ***** válasza:
LH, FSH, progeszteron, ösztradiol, tesztoszteron, SHBG esetleg pajzsmirigyprofil. A szintjükből már lehet következtetni arra, hogy lesz-e peteérés, a szintjük azt mutatja, hogy jól működik-e a ciklusod.
2012. jún. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezt a görbét akarják feltérképezni, ezért kérték időre a vérvételt. Látni akarják, mennyire közelíted meg a normális szinteket. [link]
2012. jún. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
megkerdeztem. azt mondtak minden jo. minden normalis minden mukodik. valaki folvolagositana?m nem ertem. akkor volt peteeresem? akkor h h csak a duphastontol jott meg?
2012. jún. 11. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!