Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációkor a vér nem tud...

Menstruációkor a vér nem tud magától távozni, csak nyomás hatására, amikor kisdolgon vagyok. Nagyon fáj a hasam (alatta is) derekam is. Ez baj?

Figyelt kérdés

2015. jún. 17. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:

hogy érted hogy nem tud távozni? nem véres a betéted?

lehet nincs sok véred, de ne erőltesd/ne nyomd mert megerőlteted a hasad és lehet azért fáj vagy menj el orvoshoz

hány éves vagy?

2015. jún. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kb. Csak akkor jön vér, ha wcre megyek, de ott meg elégsok kijön mindig erőltetés nélkül. Régen nem görcsöltem, csak ritkán, most minden egyes menstruációnál, meg akkor magától kijött. És max egy nagyon kicsit véres a betét. 19 éves vagyok.
2015. jún. 17. 15:00
 3/4 anonim ***** válasza:
37%
Nődokin nem gondolkoztál még, okostojás?!
2015. jún. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ebből elég nagy problémád is lehet. Hallottam már ilyet, hogy túl szűk a szűzhártya nyílása. Menj el orvoshoz ezzel!
2015. jún. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!