Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem hatott a kúra vagy idő kell?

Nem hatott a kúra vagy idő kell?

Figyelt kérdés

Klion d 100-at írt fel az orvosom. El is használtam és tegnap óta vagilact Q-t használok(ezt is ő javasolta).

kúra alatt az 5. napon égő érzést éreztem, majd a 9-10. napon is. Ma teszem fel a 2. vagilactot és megint érzem az égő érzést. Nem hatott a gyógyszer?

Nődokim már csak következő hónapban rendel :S


2015. jún. 18. 13:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát bizony a klion hüvelytabletta nekem is szétmarta a hüvelyemet :( Utána érdemes hüvelyflóra visszaállítás. Erre jó a vagilact.
2015. jún. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nem hogy nem hatott de még valami allergiás reakció és közbe lépett. a nem jó ha ég

menj el másik orvoshoz

2015. jún. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A másik orvos se jobb... majd ő is előlről kezdi a próbálkozást, ha szerencsés vagy akkor nem a Klionnal.
2015. jún. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igazából előtte is égett néha-néha és ezért mentem el... más tünetem nem volt. Most meg ahogy leírtam :/

Remélem a vagilact helyreállít.

Másik kérdésem, hogy azt mondta a partnert nem kell kezelni...viszont a betegtájékoztatón úgy van hogy kell...akkor most mi?:S

2015. jún. 18. 16:48
 5/7 anonim ***** válasza:
ha használtatok gumit akkor nem kell. ha nem használtatok akkor kéne, még akkor is ha neki nincs tünete
2015. jún. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Majd visszamegyek a strandszezon után kontrollra és reménykedem minden oké :)

Most a 2 vagilact óta nem ég!

2015. jún. 20. 13:11
 7/7 A kérdező kommentje:
5. vagilact-ot használtam el és megint érzem :/
2015. jún. 22. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!