Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Kinek hogyan hatott a danabol...

Kinek hogyan hatott a danabol kúra?

Figyelt kérdés
csak értelmes választ kérek olyantól aki próbálta.
2012. máj. 16. 20:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
1 haverom csinálta, leállt a mája. ez hatásnak számít?
2012. máj. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

hogyan nyomatta?

volt rendes kaja+kemény edzés+fehérje nagyon sok+levezetés?

2012. máj. 16. 20:44
 3/17 anonim ***** válasza:
"mufflon" kijutott vele a superbodyra :)
2012. máj. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
komoly választ kérek.
2012. máj. 16. 20:52
 5/17 anonim ***** válasza:
Nem használtam,de leírom mi lesz. Felszedsz 6-8 kg ami főleg víz lesz, némi izommal. Majd kúra után, főleg ha nincs utókúra, lemegy ebből 5-6 kg. Tehát pici esteleg marad belőle vagy semmi.
2012. máj. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
a haveja vagyok, nem az anyja. bocs :D
2012. máj. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Montez válaszát osztom.

A Danabol egy ócska szteroid, gyakorlatilag semmire sem jó. Oké, rád dob 7-8 kilót. Aki azt mondja, hogy felszedett tőle ennyit, az reális is, csakhogy nem izomban, hanem marha sok vízben, nagyon minimális izommal. 8 kilóból olyan 6 lemegy, ha abbahagyod.

Levezetéssel megúszhatod, hogy szétszedje a májadat, de akkorsem lesz hálás érte a szervezeted.

Ezt a pénzt költsd inkább jó kajára, táplálékkiegszítőkre, de nem ócska danabolra.

Ha majd versenyszinten leszel testépítő, akkor mehet a kox, addig semmi szükség rá.

2012. máj. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

ezt nekem testépítő versenyző írta,és a danaból is segíti a fehérje szintézist és ha van hozzá 4-5g/tskg akkor nem hiszem hogy víz jönne csak fel, amúgy most csinálja egy ismerősöm és már 10kg-ot felszedett és direkt kevés vizet iszik hogy ne jöjjön víz és nem is jön neki a víz.

ehhez mit szólsz öcsi?

amúgy próbáltad már?

2012. máj. 17. 13:24
 9/17 anonim ***** válasza:
Figyelj, mi normálisan leírtuk, hogy szerintünk mi lenne, de attól, hogy te más stílust használsz, még nem változik meg a véleményünk. Ha szerinted úgy lesz, hogy csak izom és semmi bajod nem lesz + meg is marad, akkor próbáld ki, de azt ne várd, hogy mi is alátámasszuk. Ha tutira tudod, akkor nem kell megkérdezni. Ha pedig megkérdezed, akkor el kell fogadni az ellenvéleményeket is.:)
2012. máj. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Figyelj. Oké, cáfolj meg engem, egy teljesen saját véleményt mondtam el. Én mióta testépítéssel foglalkozom csak negatív példákat láttam a Danabol használatáról, nyilván nem mondhatom, hogy ó igen, csúcsszuper, mert nem akarlak átverni. Leírtam, hogy szerintem nem jó, én nem használnám, stb.

Ha te úgy gondolod, hogy eredményes leszel a használatával, hát próbáld ki, csinálj egy kúrát, lehet neked nagyon be fog válni, attól lehet valami jó, hogy nekünk ennyi idő alatt is elkerülte a figyelmünket a pozitív hatása.

2012. máj. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!