Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

Yasminelle fogamzásgátlót el kezdtem újra szedni a levél felénél tartok multhéten meg jött 5napig menstruáltam ma pedig barnázom mitől lehet? Terhes nem lehet?

mert aktus után 40 45 és 50 nappal teszteltem negatívak voltak a teszteknél 1 óra múlva volt száradási csík mindenki azt mondta múlt héten meg meg volt csak.nem.tudom most mitől barnázom?

2015. jún. 18. 15:46  Privát üzenet  

A válasz
Újra hormonokat viszel be a szervezetedbe, amitől a hormonháztartásod felborulhatott, ennek most újra "be kell állnia". Gondolom volt akkor is változás, pecsételő vérzésed vagy barnázásod amikor először elkezdted szedni.

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2015. jún. 18. 15:58 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Az utolsó levél fogamzásgátlót szedem, de csak későbbre kaptam időpontot a nőgyógyászhoz és nem tudom, gumin kívül mivel érdemes babaprojekt előtt védekezni. Tippek?
Babát szeretnénk a párommal. A fogamzásgátlót be kell szednem végig (mármint 1 levél) vagy közben is abbahagyhatom?
Megváltozott menzesz?! PCOS-ám van, a doki tanácsára a probléma kezelésére elkezdtem szedni fogamzásgátlót. Nem rég fejeztem be a 2. levél szedését. "Megjött", de nem normálisan,...
Ha elsejen mar nem kezdtem uj level fogamzasgatlot, viszont peteeres elot 2 nappal egyutt voltunk megszakitasos modszerrel, lehetek terhes?
Minden esetben végig kell szedni egy megkezdett levél fogamzásgátlót, ha le akarok vele állni? Tapasztalatok? Ciklus, hogy változott? Hány napos lett? Mikor jött meg először...
Yasminelle fogamzásgátlót el kezdtem újra szedni a levél felénél tartok multhéten meg jött 5napig menstruáltam ma pedig barnázom mitől lehet?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!