Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen fertőzésem lehet?...

Milyen fertőzésem lehet? Gombás vagy bakteriális? Többi lent

Figyelt kérdés
Minden nap van elég sok folyásom,aminek fehér színe és talán úgy tudnám jellemezni,hogy krémes állaga van.Nem kimondottan büdös,de ha közelről szagolom meg,savanykás szagot érzek főként.A legjobban az zavar,hogy mikor kitörlöm wc-papírral vagy törülközővel törlöm meg,akkor fehér darabkás lesz a szeméremdombom is tőle.
2015. jún. 18. 21:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%
javaslom, hogy feküdj le a monitor elé és tedd szét a lábadat, hogy tudjunk távolból az éteren át kenetet venni, majd várj pár évet, míg elvégezzük az orvosi egyetemet és kapsz választ arra, hogy hogy sikerült a távkenettenyésztés...VAGY vedd föl holnap reggel azt a nyavalyás telefont és kérj időpontot a nőgyógyászodhoz!
2015. jún. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Voltam és kenetet is vett:)

Viszont egy kretén aki képtelen értelmes dolgot mondani,pénzem meg nincs magándokira.Ezért vártam volna itt tapasztalatokat,tanácsokat stb,hátha van itt olyan aki esetleg volt már így és tudja mitől.Bemásolom a kenetvételi eredményt következő hozzászólásban.

2015. jún. 18. 22:04
 3/16 A kérdező kommentje:

-kórokozó baktérium negatív

-sarjadzó gomba negatív

-mycoplasma,ureaplasma negatív

-chlamydia antigén kimutatás negatív

-anaerob kórokozó baktérium nem tenyészett ki


Ez van a papíron amit kaptam...viszont nem normális ez a fajta folyás...

2015. jún. 18. 22:05
 4/16 anonim ***** válasza:

pedig ezek szerint semmi bajod


vegyél egy doboz lactofeel-t

2015. jún. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Azt is vettem már,ma kezdem el...de nem fűzök hozzá sok reményt sajnos:( Már írtam ki egy kérdést ezzel kapcsolatban és ott is leírtam,hogy évek óta tart.

Lelet alapján nincs semmi de panaszom az meg ugye van és emiatt a szexuális életem sem az igazi.Minden alkalom úgy telik,hogy előtte jól megmosom(intimlemosóval) és kimosom majd csak utána jöhet a szex.De ez így nem jó :(

2015. jún. 18. 22:21
 6/16 anonim ***** válasza:
felejtsd el az intim mosakodót és használj sima szappant, belül meg egyáltalán ne mossad magad, tönkreteszed a hüvelyflórát!
2015. jún. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
A lelet alapján semmi bajod. Normális hüvelyi folyásod van.
2015. jún. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Belül nem szoktam mosni csak kívül,legalábbis az intimlemosóval.Lactacydot használok,arról azt hallottam jobb,mintha tusfürdőt használnék.

Belül sima vizzel szoktam kiöblíteni,ugyanis ha nem teszem egyre több lesz belül a váladék,ami ugye távozik is onnan és az rettenetesen kellemetlen.

2015. jún. 18. 22:33
 9/16 A kérdező kommentje:
De ha normális,akkor hogy lehet hogy sok és krémes az állaga,valamint ugye darabkás lesz a külső terület is? :(
2015. jún. 18. 22:34
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen problémám, bár nekem megállapította, hogy gyulladásom van, kaptam 10 napos kúp kúrát, és közben ez a darabkás folyásos dolog is megszűnt.
2015. jún. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!