Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Jó az orvos diagnózisa,...

Jó az orvos diagnózisa, tényleg bakteriális fertőzés lehet?

Figyelt kérdés

Mikor elmentem nőgyógyászhoz,csak megnézett majd azt mondta ez bakteriális fertőzés.Ambuláns lapomra heveny hüvelygyulladást írt.Klion-d 100-at(hüvelybe helyezendő tabletta) kaptam partnerem pedig canesten krémet.Azt mondta,ha nem múlik el,menjek vissza és csinál tenyésztést.Amúgy az orvos elvileg a város egyik legjobb orvosa,mindenki szereti és tényleg rendes.

Viszont félek,hogy nem fog elmúlni,mert akkor újabb idő,mire megvan a tenyésztés eredménye majd jöhet egy újabb kúra...szexmentesen...

Páromnak amúgy szex után apró piros pöttyös szokott lenni a pénisze,nekem meg a folyásom néha túrós,néha csak sima amolyan tejfölszerű.Van,hogy fehér de van hogy sárgás.Valamikor kevés valamikor nagyon nagyon sok.Kérlek segítsetek!


2015. ápr. 12. 16:14
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Most voltam először ennél az orvosnál,miért is kéne bíznom benne?Egyáltalán...miért éppen egy orvosban kéne megbíznom?:)
2015. ápr. 12. 16:24
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
Igazad van! Kérdezd meg a fodrászodat!
2015. ápr. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
37%

Az orvosokat arra "találták ki", hogy megállapítsa, mi a beteg baja és megfelelö kezelést adjon a problémára.


Ha neki nem hiszel, akkor minek mégy orvoshoz, kérdezd meg a takarítónöt, ö biztosan jöbban tudja, mi kellene neked.


Ha a környék legjobb orvosa, mindenki meg van elégedve, akkor mi okod van a bizalmatlanságra?


Mellesleg vannak olyan emberek, akik túléltek akár egy évet is szex nélkül és nem lett semmi bajuk.


Ha a kapcsolatotokat meg csak az tartja össze, semm más közös nincs, akkor semmi értelme erölködni egymással.

2015. ápr. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Ne haragudjatok de ennyi gyökeret egy helyen...

Azért kérdeztem meg itt,mert nem csinált kenettenyésztést és igen,ezért bennem van a félelem hogy mint sok orvos tenni szokta,csak a hasára csapott és felírt egy tök általános gyógyszert.Természetesen azért mentem el orvoshoz,mert ő mégiscsak egy orvos.De ettől még szerintem érdeklődhetek mástól,hiszen sok nő van ezen az oldalon,aki el tudja mondani az ő tapasztalatait.


Utolsó:nem,nem a szex miatt vagyunk együtt a párommal,viszont egy kapcsolathoz(akármennyire is hihetetlen neked) fontos a nemi élet is.Pláne ha eddig gyakori és nagyon jó volt.Igen,nehezen bírjuk.Bár te ezt biztos nem érted mert amekkora bunkónak tűnsz nem tudom elképzelni hogy bárki is összeállna veled:)

2015. ápr. 12. 16:40
 5/16 anonim ***** válasza:

Ne személyeskedjetek!


Kérdező: Ha nem bízol a dokiban keress egy másikat.

2015. ápr. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Mint írtam először voltam nála...ráadásul nem tudom lecserélni mert körzetis:D

Meg lényegében nagyon aranyos volt csak ugye mint írtam azt mondta,akkor végez kenettenyésztést hogyha nem múlik el.Most fogom elkezdeni a 10 napos kúrát és FÉLEK,hogy nem múlik el,kenettenyésztésre kerül sor és akkor még sokat várhatok.Ezért vártam volna valamiféle megnyugtatást,tanácsot vagy akármit....csak NEM kioktatást.

2015. ápr. 12. 17:06
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
Ha megnyugtatást akarsz ne qúrasd magad gumi nélkül!
2015. ápr. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Csináld végig a kúrát. A Klion egy széles hatássprektumú szer, valószínű jó lesz. A párod is kezeljétek feltétlenül a canestennel!
2015. ápr. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
bakteriális fertőzés + canesten :D jól van.
2015. ápr. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Utolsó:mi a gond ezzel?:O
2015. ápr. 12. 17:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!