Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Büdös nemiszerv?

Büdös nemiszerv?

Figyelt kérdés

Barátnőmnek nem épp rózsaillatú alapból nem volt jó illata de elviselhető volt, de az elmúlt kb fél-1 évben ez megsokszorozódott, nadrágon keresztül is érzem néha ha megcsapja az orrom legszívesebben elmennék onnan. Ha néha felhozom mert már rosszul vagyok tőle akkor inkább megsértődik és nem beszél. Kb fél éve volt nőgyógyásznál először valami hüvelykúpot kapott meg valami gombaölő szerű krémet de nem canesten hanem valami noname szerű, a hüvelykúp után nagyszerű volt pár hétig semmi kellemetlen szag de mostanság semmi kedvem hozzá, ha mégis sor kerül a dologra utána mint egy hülye megyek ki a mosdóba szappannal lemosni mert mindenhol azt érzem a szobát is szellőztetnem kell.


Most nem direkt csinálom de nagyon rossz, undorodom ettől a bűztől és emiatt már nem is nagyon van szex mert nincs hozzá gusztusom, ha felhozom meg a sértődés van belőle. Mi a fenét csináljak vele? Mitől lehet ilyen?



2015. jún. 18. 23:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Na ez most kimerítette az igénytelenség felsőfokát.

Én nem éreztem sosem büdösnek a sajátomat, ám egyszer szex közben megjegyezte nekem az illető, hogy figyelj, ne haragudj, de halszaga van, megszagoltam, és tényleg, rohantam dokihoz, azóta naponta szagolgatom.

A barátnőd meg csinál magával amit akar, legfeljebb meddő lesz, a gyerekek is csak a fejében lesznek, ha így folytatja.

2015. jún. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
Zavard el dokihoz, és fürdeni és addig míg nincs kikezelve, csak gumival, ha nem akarsz összeszedni valami masszív fertőzést.
2015. jún. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a ciki , hogy ilyen problémája van hanem , hogy ilyen szinten nem érdekli a dolog. Gondolom az orvos nem viccből írt kúpot és kenőcsöt . Nem csak magát de téged is veszélyeztet. Fertőzés , esetleg gomba fennálása esetén járni kell kontrollra és a partnernek is kezelni kell magát a tovább ilettve a visszafertőzés elkerülése érdekében. Ne legyünk már igénytelenek meg tudatlanok mikor úton útfélen arcunkba tolják a reklámokat pl a hűvelygombáról és annak krzeléséről. Alap higénia meg fürdés , intim lemosó, légáteresztó alsónemű. Elráncigálnám orvoshoz a helyedben meg megmagyaráznám neki hogy ez nem vicc vagy sértés.
2015. jún. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem gomba lesz, ez masszív baci, vagy nemi betegség.
2015. jún. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sajnos nem egy, nem ket novel elofordul az ilyesmi, de anyukaink - jo esetben - neveltek belenk valami igenyesseget, hogy az ilyesmire oda figyeljunk.

Elofordul a legjobb csaladban is, de ha besertodik a dolgon, akkor vagy azert mert tudja es tehetetlen es bantja ha te szoba hozod, vagy azert mert kib.$zott igenytelen.


Ha az elso, akkor vagyis tud rola csak fel szembenezni a problemaval akkor ulj le nyugodtan beszeld meg vele. Ha besertodik akkor ird le levelben es add oda neki. Beszelj az anyukajaval vagy a legjobb baratnojevel, de csakis azutan, ha onala nem jartal sikerrel.


Szereted, aggodsz erte, oke, de ilyen szintu buz, amit mar mellette allva ruhan keresztul megerzel az kronikus, azt kezelni kell es itt mar a te egeszseged is veszelyeztetve van!


Ha nem hallgat a szep szora es mindig besertodik, akkor vondd meg tole a sexet. Ha o gyerekesen viselkedik te is viselkedj ugy! ;)


Sok sikert!

2015. jún. 19. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Szex az már alapból nincs pár hónapja esetleg havi 2. Még előttem is szégyellős szóval gondolom ezért fél elmenni orvoshoz. De az orvos felírta neki a kenőcsöt meg kúpot. A kenőcsöt egyáltalán lehet belsőleg kenni? Vagy hogy a fenébe kell azt én is néztem se a neten se a betegtájékoztatón nem írták. Pevaryl 1% os krémről van szó.


Nem a tisztálkodás lehet szerintem az oka volt, hogy közvetlen fürdés után is kellemetlen volt, nem borzasztó de nem volt teljesen szagtalan.


Még van egy doboz kúp majd mondom neki használja el. Valahogy leülök vele, de hát alapból annyira kis béna esetlen. Ha elmondom neki akkor 100% ban ezt mondja, hát jó mit csináljak vele? Soha semmit nem tud annyira anyátlan.

2015. jún. 19. 14:18
 7/7 anonim ***** válasza:
6 Hagyd a Pevarilozást, mert Komoly antibiotikumot, kúpokat és több krémet is fog kapni. Magyarázd el neki, hogy ha ezt tovább folytatja, méhnyakrákot is kaphat. Ezt azonnal kezelni kell. Legyen már esze...
2015. jún. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!