Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet, hogy túl szűk a hüvelye...

Lehet, hogy túl szűk a hüvelyem és orvosra van szükség, hogy (érzéstelenítővel) tágítsa?

Figyelt kérdés

Nehezen belefér a kisujjam, aztán azt miután mozgattam benne, a mutatóujjam is belefért, aztán azt is mozgattam, de nem nagyon tudtam,a mutató- és középsőujjamat próbáltam, de az nagyon feszített nem sikerült és fájt, így a kis- és gyűrűsujjamat próbáltam, de csak egy félig sikerült bedugni, mert már nagyon feszített és fájt. 14 éves vagyok és 2 menstruációm volt eddig, várom a harmadikat. Ahogy növök, ki fog jobban tágulni és rugalmasabb lesz?

Köszönöm.



2015. jún. 19. 00:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Majdnem kizárt. Ne nyúlkálj oda, még összeszedsz valami fertőzést vagy kiszakítod a szűzhártyád. A fiúk pont a szűk hüvelyt szeretik, úgyhogy ne aggódj ezen.
2015. jún. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

orvosra, hogy tagitsa??? Uristen honnan szedsz ilyen h.lyesegeket? Latod nem veletlen kell a gyerekeket tavol tartani a sextol. Nem azert mert nem kepesek ra, hanem mert felelotlenek es fogalmuk sincs az egeszrol.

14 evesen de meg 16 evesen sem kene eroltetni a sexualis egyuttletet, vagyis a maszturbalas soran 1-2 ujjacskad betuszkolasan tul senki es semmi masnak nincs keresnivaloja a huvelyedben, ugyhogy tok mindegy hogy mennyire szuk. Raadasul ahogy a melleid is idovel majd megereszkednek es a szemed is rancos lesz ugy a huvelyed is fog tagulni. Foleg mikor mar aktiv nemi eletet elsz es szulsz nehanyat.


Jol mondja elso, ne nyulkalj oda! Tartsd tisztan, egyel, sportolj, elvezd a nyari szunetet, a puncira meg a sexre meg raersz par ev mulva gondolni!

Gyerek vagy, novesben, meg nagyon sokat fogsz valtozni!

2015. jún. 19. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hogy úgy mondjam, a hüvelyed még inaktív. Optimális esetben az első érzet az lenne benne, hogy kívánod a fiút, akivel hónapok óta csókolózol, szerelmeskedel. Ekkor a hüvelyed megduzzad, megnedvesedik és kitágul.

Ezt izgalmi állapotnak hívják.

2015. jún. 19. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Természetes hogy 14 évesen szűk. Fejlődő szervezet. Szerintem ne nyúlkálj be max kívül izgasd magad. Ha majd szeretkezni fogsz akkor átszakad a szűzhártya és jobban kitágulsz, ezen nem kell még a fejedet törni.
2015. jún. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!