Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetek terhes vagy már...

Lehetek terhes vagy már biztosan nem?

Figyelt kérdés

2 éve és 3 hónapja vagyok együtt a barátommal, viszont ebbe a hónapba végre megpróbáltuk egyszer gumi nélkül, nem sokszor maximum 5 alkalommal, egyszer sem élvezett belém.

Egyáltalán nem voltak terhességes tüneteim, tegnap kellett volna megjönnie ma elvileg " megjött "

pisiléskor nagyon halvány vérfoltocskák voltak a wc papíron, a vécében pedig vér darabkák .. de azóta semmi nem jön, viszont görcsölök.

Többször előfordult már hogy az elején csak egy csepp aztán rá 3 órára indult meg a vérzésem.

10 napja görcsölgetek, és fáj a mellem ennyi.

Nincs baj ugye ?


19/L


2015. jún. 19. 07:48
 1/2 anonim ***** válasza:

csak én nem értem a kérdést? azt írod végre megpróbáltátok gumi nélkül, utána meg hogy nincs baj ugye?

most akkor mi van?

teherbe akkor esel ha beléd élvez

2015. jún. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen lehetsz terhes, én is így estem teherbe. Az előváladék ami szexközben ürülhet, abban is lehet spermium.

Viszont attól is függ hogy a ciklus melyik napján csináltátok így, de peteérés váratlan napokon is lehet. Ha nem akarsz gyereket inkább védekezz, vagy szedj fogamzásgátlót ha nem szeretitek a gumit. Ebben a korban már szedhetsz ha nincs egészségi akadálya.

2015. jún. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!