Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért fáj a hasam?

Miért fáj a hasam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

6-án múlt el, 16-án volt peteérésem. 17-e óta fáj a méhem, nem mintha meg akarna jönni, hanem annál enyhébb. Esténként és reggel felerősödik, napközben elhanyagolható, mellette fáj a derekam, és egy-két patti is kialakult. A párommal védekeztünk. (Nem olyan jó a szexuális életünk, egyéb okokból, pluszba odafigyelünk, hogy peteéréskor ne közösüljünk. E havi mensim végén szeretkeztünk, azóta kettőször csak pettingeltünk, ovu környékén volt az egyik, az aktus közben óvszerrel kb. 2 percig volt bennen , majd folytattuk máshogy, előváladék sem érhetett, ráadásul , a terhesség jelei sem most jelentkeznének, hanem alsó hangon egy hét múlva. Lázam és egyéb panaszom nincs. Még nem voltam soha dokinál, a hideg is kiráz ha rá kell gondolnom, attól függetlenúl muszáj majd elmennem egyik szabadnapomon, már csak egy szimpla szűrés miatt is. Valaki , a fent említett tünetekre (alhasi fájdalom, derékfájás, nem sok apró patti) tud valamit mondani? Lehet , hogy ez egy másmilyen típusú ciklus? A múlt hónapban is hasonló tüneteim voltak, 8-9nappal menzesz előtt, majd hamarabb is jött meg. Ja, cicim sem fáj, talán a bimbók érzékenyebbek. Lehet esetleg az , jogx a naptáram "tudja rosszul" és kost van ovu? A fájdalom akkor sem tarthat 3 napig?!


Mindent leírtam amit tudtam. Ha valaki hasonlót tapasztalt már, szívesen elolvasom mi lett a vége, esetleg ha valaki hozzáértő válaszolna méginkább örülnék .(nem engedi a gyk. , hogy szmájlit tegyek vagy megköszönjem, tehát tegyük fel , hogy itt egy szmájli)



2015. jún. 19. 09:17
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!