Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

Yasminelle fogamzásgátlót el kezdtem újra szedni a levél vegenel tartok multhéten meg jött 5napig menstruáltam ma pedig barnázom mitől lehet? Terhes nem lehet?

mert aktus után 40 45 és 50 nappal teszteltem negatívak voltak a teszteknél 1 óra múlva volt száradási csík mindenki azt mondta múlt héten meg meg volt csak.nem.tudom most mitől barnázom?

Terhes csak nem lehetek

2015. jún. 20. 00:02  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Az utolsó levél fogamzásgátlót szedem, de csak későbbre kaptam időpontot a nőgyógyászhoz és nem tudom, gumin kívül mivel érdemes babaprojekt előtt védekezni. Tippek?
Babát szeretnénk a párommal. A fogamzásgátlót be kell szednem végig (mármint 1 levél) vagy közben is abbahagyhatom?
Megváltozott menzesz?! PCOS-ám van, a doki tanácsára a probléma kezelésére elkezdtem szedni fogamzásgátlót. Nem rég fejeztem be a 2. levél szedését. "Megjött", de nem normálisan,...
Ha elsejen mar nem kezdtem uj level fogamzasgatlot, viszont peteeres elot 2 nappal egyutt voltunk megszakitasos modszerrel, lehetek terhes?
Mi történt velem? 2 hónapja nem szexeltem, szedtem tovább a fogamzásgátlót, aztán egy levél közepén abbahagytam, pár nap múlva megjött, aztán kb 1 hónap múlva újra, és stb.
Yasminelle fogamzásgátlót el kezdtem újra szedni a levél felénél tartok multhéten meg jött 5napig menstruáltam ma pedig barnázom mitől lehet?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!