Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Klion D 100 tapasztalatok,...

Klion D 100 tapasztalatok, égő érzés a kúra után?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Pár hete voltam életemben először nődokinál, egyrészt hogy megnézesemmen minden oké másrészt mert néha néha éreztem égő érzést odalenn,de folyást nem tapasztaltam. Megállapította hogy kevés zöldes, habos fluorom van(???) és erre írt fel Klion D-100-at. A kúrát végig csináltam, majd elkezdtem a Vagilact nevű probiotikumot.

A problémám az, hogy a páromat nem kezeltük, mivel azt mondta nem kell. Tegnap együtt voltunk és azóta újra ég. Illetve a Klion-100 ötödik napján is égett. Természetesen az antibiotikumos kúra alatt nem szeretkeztünk. Vagilact-ból még van 4 szemem, azt elhasználom.

A dokim csak jövő hónapban rendel, máshoz nem szívesen mennék, mert van más problémám ami kihat a nőgyógyászati vizsgálatokra is és nagyon nem mindegy, hogy az orvos figyelmes-e vagy sem. A kérdésem az lenne, hogy tapasztalt-e már valaki ilyet? Még elmúlhat vagy ne reménykedjek? Lehet-e hogy visszafertőzött? Miért mondta a doki, hogy őt nem kell miközben a betegtájékoztatón is az van hogy a sikeres kezelés érdekében a partnert is kezelni kell???

Bocsi a sok kérdésért, és előre köszi a válaszokért.

18/L


2015. jún. 23. 17:46
 1/2 anonim ***** válasza:

A Klion sajnos nagyon erős nekem is "kimarta" kicsit...tönkre is teszi a jó bacikat ezért kell a probiotikum kúra. A szexszel ajánlatos várni addig amig a probiotikum kúrát is teljesen elvégzed.hagyni kell kis időt a regeneralodasra.

De igen azbis igaz hogy a partnert is kezelni kell.

2015. jún. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszi

Csak nem értem, miért mondta, hogy őt nem kell

2015. jún. 24. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!