Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nemrégiben kaptam a nőgyógyász...

Nemrégiben kaptam a nőgyógyászomtól felfázás elleni antibiotikumot, de az utolsó darab nincs meg. Emiatt nem fogok meggyógyulni?

Figyelt kérdés
7 napon keresztül reggel-este kellett szednem, de a 14 gyógyszerből az utolsó valahova elkavarodott, valószínűleg véletlenül összefogtam valamivel és kidobtam. Ez most teljesen hatástalan lesz?

2015. jún. 23. 23:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Dehogy, nem lesz hatástalan, nyugodj meg! Én előbb abbahagytam, 5 napig szedtem csak, mert olyan hüvely gombát kaptam, azt hittem megőrülök. Nem mondta az orvos, hogy nagy esély van rá antibiotikum szedése esetén, én meg nem tudtam... Megtanultam egy életre. Na, a lényeg hogy nem volt hatástalan így sem, hogy előbb abbahagytam.
2015. jún. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

mert talán antibiotikum szedése alatt kéne inni normafloret vagy másmilyen bélflóra helyreállítót ami a hüvely flórájára is jó.

amúgy meg teljesen hatástalan nem lesz, de az az 1 szem is számít valamit, nem véletlenül kell MINDEN szemet bevenni az antibiotikumból, vagy amennyit az orvos mond

2015. jún. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2. Írtam, hogy nem tudtam! Tehát: nem tudtam hogy kell szedni ilyesmit, mert az orvos sem mondta, és a patikában sem mondták! De most már tudom, mert megtanultam egy életre!
2015. jún. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az antibiotikumokag legalabb 7 napig kell szedni abba hagyni nem szabad hamarabb.viszont nem hinném hogy nagy gond lenne ha az utolso elveszett. Egyél C vitamint es ha befejezted az antibiotikumot akkpr igyal par napig tőzegafonya teat igy tuti nem lesz baj
2015. jún. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3. azért azt illene tudni hogy antibiotikum legyengítí a természetes gombákat a bélflórában :)
2015. jún. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
De hogyha bélflóra helyreállítót szedek, az jó a hüvely flórára is? Vagy arra mást kell szedni? Köszi.
2015. jún. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!