Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért érzem gy hogy kicsúszik...

Miért érzem gy hogy kicsúszik a tampon?

Figyelt kérdés
Mos használtam először kb. 10 perce tettem fel. Nem fájt amikor felraktam, de úgy érzem mintha ki akarna csúszni meg ha ülök egy kicsit szúr. Nem jól raktam fel?

2015. jún. 27. 08:52
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Valószínűleg nem toltad fel eléggé. Annyira told fel a középső ujjaddal amennyire csak beérsz vele, nyugi a madzag nem véletlenül van raja :-)
2015. jún. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, ez lehet a probléma. Ha elég fent van, nem is érzed.
2015. jún. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És mennyire kell fent lennie? Most a mutatóujjamnak kb. az első ilyen percéig volt benn.
2015. jún. 27. 09:10
 4/9 anonim ***** válasza:
Amit írtam először, amennyire csak felfér. A tampon végét, (ahonnan a madzag kijön)illeszd a leghosszabb ujjad legvégére, és addig told ,ameddig csak felfér az ujjad. Vigyázva, hogy a madzagot ne gyömöszöld fel.
2015. jún. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Olvasd már el megint az első választ:

"Annyira told fel a középső ujjaddal amennyire csak beérsz vele"

2015. jún. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor tényleg ez a gond. Szerintem a gátizomzatod fölé sem toltad. A mutatóujjad kb. utolsó percéig. Szinte teljesen.
2015. jún. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem toltac fel rendesen.egy ujjpercig dugtad be az kevés.ott még vannak érző idegek azért van ez.fentebb kell addig amig kényelmesen feltudod és nem érzed.
2015. jún. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Na sikerült??
2015. jún. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Első újjpercig? A használati utasításban is leírják világosan hogy ameddig csak tudod, addig kell föltolni, még kép is mutatja.
2015. jún. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!