Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most mi lesz? Lehetseges,...

Most mi lesz? Lehetseges, hogy kimarad a honapban (? ) Akkor kb mikorra varhatom a kovetkezot (? )

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a helyzet hogy az elmult idoben viszonylag rendszeres volt a menstruaciom a mult honapban egy napot csuszott. 22-27-ig tartott. Ebben a honapban viszont mar tobb mint 5 napja kesik.

Szerdan utazom es nagyon jo volna ha valaki aki mar jart hasonlo cipoben megosztana a tapasztalatat. ( Terhes nem vagyok, fel eve nem voltam szexualisan aktiv es a tobbi honapban rendesen megjott)

18/L



2015. jún. 28. 02:27
 1/6 anonim válasza:

ne aggódj, nekem majdnem 2 hetet késett (12 napot).

szerintem az időjárás miatt is lehet(ett), meg nekem azt mondták, hogy ebben a korban ki is maradhat 1 hónap.

nyugi, majd megjön előbb-utóbb, de ha következő hónapban is kimaradna, menj orvoshoz. bár szerintem most sem fog kimaradni.

szintén 18/L. :)

2015. jún. 28. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszi :) De gondolod a sajat idejeben jon meg a kovi honapban? Jo volna tudni mert 6 honap utan most talalkozok a baratommal.
2015. jún. 28. 09:57
 3/6 anonim válasza:

szerintem meg fog jönni pár nap múlva, és akkor ugye ahhoz fog igazodni.

én is gondoltam erre, hogy ha kimarad, mikor fog megjönni a következő, de nem jutottam dűlőre :D

ne aggódj, pár nap és jön az.:)

2015. jún. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Olyan nincs, hogy "kimarad", mert a ciklusod véletlen elnézte a naptárat és akkor majd legközelebb jön időben. :D Késik. Hogy mennyit, az senki nem tudja megmondani. Lehet, hogy már ma megjön, lehet, hogy soha többet, lehet hogy csak pár napot csúszik - ez a legvalószínűbb.

Ilyen szituban egyébként tipikusan úgyis az utazás napján fog megjönni, mert miért is ne. Erre mindenképp készülj fel és a párodat is készítsd fel lelkiekben. :D

De ha 2 hónap kimaradna, mindenképp menj orvoshoz, mert az általában nem normális és valaminek a tünete, amit jobb kezelni mielőbb. Bár esetedben szerintem most csak a stressz az utazás meg a találkozás miatt. Persze mehetnénk pszichológiai irányba is és a tudatalattidban is kereshetnénk az okokat, de ezt meghagyom másnak. xD

2015. jún. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

"Olyan nincs, hogy "kimarad", mert a ciklusod véletlen elnézte a naptárat és akkor majd legközelebb jön időben. :D"

...

"De ha 2 hónap kimaradna..."


akkor ez felettébb érdekes... :D

én sem úgy gondoltam, hogy azért maradna ki, mert "elnézte a naptárat". mondtad a stresszt, szerintem is az lehet az oka vagy esetleg az izgalom. persze mondhatjuk a kimaradást késésnek, hisz 1 hónapot (plusz-minusz) késik.. mindegy, nem akarok beléd kötni, csak megakadt a szemem ezen a dolgon:)

2015. jún. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom az eddigi valaszokat. A baratomnak nincs ezzel baja csak terveink voltak es remeltem,hogy kisilavizalhatom addigra. Lehet tenyleg az izgalom meg az idegesseg es remelem tenyleg megjon akar ma az se erdekel ha az utazas napjan jon meg akkor legalabb nem kellene aggodnom,hogy nehogy osszekoszoljam az agyat.
2015. jún. 28. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!