Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 17 év körüli szűz lányok, ti...

17 év körüli szűz lányok, ti mit kezdetek magatokkal ott alul? (szőrtelenítés)

Figyelt kérdés

Úgy hallottam, borotválni egészségtelen, meg tök fölösleges állandóan tükörsimára szőrteleníteni, ha nincs, akit zavarna. :"D Szóval én csak a bikinivonalról szedem le, a többi részen meg rövidre vágom.

Gyantáztatni túl szégyenlős vagyok, meg a kozmetikusom csillagászati áron csinálja meg. A szőrtelenítő krém teli van káros vegyi anyagokkal, epilátor nincs, maradt a borotva.

Ti hogy oldjátok meg?



2015. jún. 28. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:

amíg nem volt barátom, vagy éppen volt de szakítottunk, utána amíg nem volt kapcsolatom én nem szedtem.ez egyrészt megvédett a rossz döntésektől éjszaka, másrészt meg feleslegesnek tartottam.

az fontos, hogy borotválásnál kell egy kis idő, mire hozzászokik a bőr.szóval ha lesz barátod akkor szerintem már kezdd el szedni, még akkor is, hogyha nem lesz tervben egy darabig, hogy lásson ott lent. na meg ki tudja mikor kerül oda a helyzet, szóval biztonság kedvéért akkor kezdd el, ne csak az első alakalom előtt szedd le.

én a wilkinson swordot ajánlom és habot hozzá, így nem pattog ki.:)

de szerintem nem gáz, hogy most nem szeded.persze ha mész strandra akkor inkább szedd le, mert átlátszhat ha vizes a fürdőruha vagy ilyesmi. de amúgy én se látom értelmét, ráérsz majd szedni még

2015. jún. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egészségtelen dolog orvosok szerint is a borotválás alul, ollóval vágd rövidre ahol úgy érzed hogy zavar.

A pedofil hajlamú férfiakat pedig kerüld!

2015. jún. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én imádom a szőrös puncit.

A csupasszal sincs bajom, csak reggel el kell vinni az óvodába... :-D

2015. jún. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
56%

nem lesz pedofil hajlamú valaki azért, mert jobban tetszik neki a sima..

az a pedofil hajlamú aki ténylegesen a fiatal gyerekekre izgul fel, velük keresi a kapcsolatot.

egyszerűen praktikusabb és jobban néz ki szerintem egy tizen/huszonévesnél, de mindenki maga tudja..

2015. jún. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!