Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon erős szőrzettel rendelk...

Nagyon erős szőrzettel rendelkezem, ez alapból is frusztrál, ráadásul szűz vagyok, és nem tudom, hogyan tudom ezt a problémát kezelni. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Azt hiszem, nem tudtam a címmel kifejezni a problémát. Az a lényeg, hogy egyébként is problémát okoz a szőrtelenítés (erős, szinte fekete szőrzet intim területen), de ezen felül nem tudom, az én koromban mennyire szokás szőrteleníteni (tudom, ezt nem lehet ilyen egyszerűen lerendezni, ez nagyon szubjektív), illetve kínosnak érzem ezt a barátommal megbeszélni. Tudnátok nekem segíteni? :/ 15/L

2014. jan. 7. 23:06
 1/5 gelazso ***** válasza:

viasszal, de még várnák pa´r évet.


van aki a szörösökre gerjed

2014. jan. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A kérdés az,hogy a párod mit szeret és,hogy te ezt mennyire tolerálod.A te korodban azért még a borotva a nyerő,nem nagyon láttam még 15 évest gyantáztatni.
2014. jan. 8. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Úgy szőrteleníts, ahogy neked jól esik. Ha zavar a szőr, akkor borotváld le, régebben eleinte csak a bikinivonalat szedtem le, később úgy csináltam, amikor nem volt barátom, hogy a szombati nap volt a borotválkozós napon, heti 1x leszedtem mindent. Aztán amikor lett, akkor az igényeknek megfelelően változott dolog. Ha zavar, hogy szúr, meg nő vissza, akkor tényleg lehet, hogy jobb lenne a gyantázás, én még nem mertem bevállalni :)
2014. jan. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem még borotváld,később ráérsz gyantázni,ha úgy gondolod :D én 12 éves korom óta borotválom,most 14 éves vagyok,nem erősödött meg! :DD
2014. jan. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Borotvald le rendesen!A szemérem dombon hagyjál egy keskeny csíkot! A férfiak megvesznek majd tőle!Nagyon izgató a csupasz punci!
2023. aug. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!