Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, amikor volt barátotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, amikor volt barátotok és készültetek az első szexre, akkor amikor találkoztál vele, hogy "készültél" el?

Figyelt kérdés
Úgy értem mindig szőrtelenül mentél ? ( Nemiszerv ) Volt nálad óvszer? Nem féltél,hogy nap végére kellemetlen szag lesz ott? Persze nem úgy,hogy az betegségre utal,csak egy kicsit? Bocsi,tudom oltári hülye kérdések,de 17 éves vagyok és 4 hónapja vagyok együtt a barátommal és még nem történt semmi,de szerintem nemsokára fog..

2013. jan. 14. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:
kérdezd meg tőle, neki milyen a fazonja, és te milyet szeretsz, randi előtt fürödj meg, óvszer mindig legyen nálad
2013. jan. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 D'a ***** válasza:
100%
borotválkozz mindig :) nem nálad kell guminak lenni hanem nála.(de azért nálad is lehet sose árt) :D használj intim törlőkendőt ha elmész wc-re így elkerülheted a kellemetlen szagot. :)
2013. jan. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Zuhany, borotválkozás, intim törlőkendő. Intim betét, aktus előtt gyorsan ki a mosdóba, azt kidobni, és folytatás... a kellemetlen szagok elkerülése érdekében, utána is zuhany, és törlőkendő...
2013. jan. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2013. jan. 19. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!