Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy hónapban kétszer is...

Egy hónapban kétszer is menstruálok?! Mi baj lehet?

Figyelt kérdés
Pontosan ma négy hete, hogy "megjött", a vártnál majdnem egy héttel korábban. De 4-5 napig csak erős, sötétbarna folyásom volt, majd megjött "rendesen is ". Tegnap ismét jelentkezett enyhe halványbarna folyás, majd ma picivel több. Mintha mellem is duzzadna. Nőgyógyászhoz sajnos a héten nem tudok menni, ezért kérdezem, hogy akinek volt hasonló, kell félnem? Mindig normális vérzésem volt. 27 éves nő vagyok, baba kizárva,mert jó ideje nem volt szexuális kapcsolatom
2015. jún. 28. 21:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Minél előbb meny vele orvoshoz. Nekem is volt ilyen gondom kb 10-éve és rögtön el fogadott vele a nőgyógyászom. Szerencsére nem volt komoly baj de hormon kezelést kaptam, de lehet komolyabbrol is szó. Üdw
2015. jún. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
lehet hogy valamilyen hormonprobléma
2015. jún. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!