Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tampon vízben? (bővebb lent)

Tampon vízben? (bővebb lent)

Figyelt kérdés

Még sose használtam tampont,de megyünk nyaralni majd jövő hónapban, és nem szeretném kihagyni a fürdést(tengerben) .

Ezért ebben a hónapban ki kéne próbálnom a tampont ,de eléggé félek tőle :/ Szóval azzal be tudok majd menni a vízbe? és mondjuk ha bent vagyok 2 órát,utána kijövök akkor rögtön cserélhetem már? mert annyi idő alatt vérrel nem hiszem hogy megtelik :O Vagy vízzel megszívja magát?

És először fáj? Vagy lehet,hogy elsőre már sikerül is?

Érdemes kipróbálnom? Tapasztalatok, vélemények jöhetnek! :)

15/l



2015. jún. 30. 17:20
 1/1 anonim válasza:

Tengerben szerintem mehetsz (én legalábbis nem paráznék miatta), mivel a sós víz fertőtlenít és így fertőzésre is kevesebb az esélyed.

Mindenképpen próbáld ki előtte, minivel kezdd. Nem kell tőle félni, nem egy ördögtől való dolog, ráadásul nagyon praktikus. Én nagyon "szeretem", mivel elég erős a vérzésem és nagyobb biztonságérzetet ad, mint a betét. Félig guggolva próbáld meg fölrakni, ne görcsölj, mert akkor nehezebb fölhelyezni. Ha kellemetlen, vagy érzed, akkor mélyebbre kell rakni és ne félj, nem fog beragadni. Jó minőségű tamponnál minimális az esélye, hogy elszakadjon a cérna, vagy bármi ilyesmi, csak ne hagyd bent túl sokáig.

Két óra után elég rendesen meg tudja szívni magát vízzel, úgyhogy mindenképp cseréld majd ki, ha kijöttél a vízből.

2015. júl. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!