Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pont akkor megyünk nyaralni...

Pont akkor megyünk nyaralni amikor megjön és tampont használok de még nem próbáltam a vízben . Elöbb megtellik? Többet kell cserélni és nem fog akkor szivárogni? Nem lesz véres a bikinim? :/ mit csináljak? Mert nagyon szeretnékúszni

Figyelt kérdés
elöbb megtellik? többet kell cserélni és nem fog akkor szivárogni? nem lesz véres a bikinim? :/ mit csináljak? mert nagyon szeretnékúszni

2014. jún. 6. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:
nem lesz véres a bikinid ne izgulj :) ha minit használtál eddig, akkor most normált vegyél... szóval 1-el nagyobbat és nem lesz semmi gond! és igen cseréld kicsit gyakrabban... :)
2014. jún. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha vízben használod, akkor eleve többször kell cserélni. 1-2 óránként maximum.
2014. jún. 7. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget :)
2014. jún. 7. 15:14
 4/5 anonim válasza:
Én is azt használok, sport tagozatos suliba járok, hetente többször is van úszás, de még soha nem hagytam ki és nem is volt belőle problémám, sőt az osztálytársaimnak sem. Nyugodtan használd,de ha kijössz a vízből, rögtön csere. Sok sikert. 16/l
2014. jún. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszii
2014. jún. 8. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!