Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nyaralásra jön meg. (? )

Nyaralásra jön meg. (? )

Figyelt kérdés

Kezdeném azzal hogy bocsánat hogyha rossz témában irtam..

Lehet hogy sok ilyen kérdés van a neten de én jobban szeretek igy egyszerre több mindenre választ kapni :)

Először megyünk külföldre, szombaton indulunk reggel Görögbe busszal. Pont 3.-án vagy 4.-én szokott megjönni, apa próbálta áttenni de már nem tudtuk.

Sose használtam még tampont, nem is félek tőle, görcsölni se szoktam, a hangulat sem szokott megváltozni emiatt (ezt most erősen lekopogtam).

Szóval kérdéseim lennének hogy úszhatok így a tengerben? Nem lesz semmi bajom?:(

Annak örülnék hogyha a napokban megjönne és nyaralás elejére még beleeshet (4napig szokott kb tartani), hogyan tudnámezt elérni?

Arrol tudok hogy citromlével késik.. nektek vált már be valami?

Nem nagyon foglalkozok ezzel de mikor eszembe jut mindig tökre elmegy a kedvem még nyaralni menni is :\ :)

Nagyon köszönöm előre a segítségeket!:)

16/L



2015. jún. 30. 21:04
 1/1 anonim válasza:

Ha nem erős a vérzésed, szerintem a tampon ideális. Persze fogékonyabb vagy olyankor a fertőzésekre, de a sós víz fertőtlenít, szóval nem hiszem, hogy sokkal nagyobb esélyed lenne így elkapni bármit is, mint amúgy.

Édesvizű tóba nem mernék bemenni, de ha tiszta a tenger és a tampon is megfelelő méretű (nem szivárog), nem nagyon lehet baj belőle.

2015. júl. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!