Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért volt ilyen kevés vérzése...

Miért volt ilyen kevés vérzésem a menstruációm alatt? Ilyen még sosem volt

Figyelt kérdés
16éves lány vagyok. a barátommal aktív sexuális életet élünk. védekezzünk gumival. ugy hogy nem az egész aktus alatt van rajta. az elején pár percig gumi nélkül, majd utána rögtön felveszi. a lényeg, hogy beteg is voltam(megfáztam), meg ideges is, nem ettem, és a menstruációm 5napot késet. az 5.napon megnéztem a bugyim és volt benne egy barna folt, elméletileg ez a pecsételő vérzés. majd másnap reggelre megjött de ugy hogy a bugyimat kikellet dobni annyira vérzet. majd kevés vér jött utána, annyira hogy csak 2betétet kellet cserélnem naponta. és 3nap után elmult a menstruációm. hogy kell-e tartanom valamitől? és hogy ez miért lehet? mert sosem volt igy, ez az első esett..

2015. júl. 1. 09:18
 1/3 A kérdező kommentje:
ja bocsánat most jut eszembe, nem azért kellet a bugyimat kidobni mert annyira véres volt, hanem mert nem raktam betétet és átáztam
2015. júl. 1. 09:26
 2/3 anonim válasza:

Előfordulnak olyan esetek amikor azt hiszed hogy elmúlt de még nem , eltelik akár egy nap is úgy hogy nem jön semmi.Aztán meg hirtelen megint .

Nekem is ez volt nemrég.. Nekem nincs barátom most szóval ,szerintem nálad sem valószínű a terhesség.. De hogyha nagyon parázol néz egy tesztet.. bár nem sok esély van rá.

Egyébként fiatal vagy .. Lehetséges hogy még nem teljesen állt be a menstruációd és az is benne lehet a dologban, hogy idegeskedtél , valamint a megfázás. 18/L

2015. júl. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

16 évesen teljesen normális ez.

Viszont, csinálj egy tesztet.

MIvel az előváladékban is lehet spermium ezért javaslom hogy már a behatolás előtt húzzon gumit.

2015. júl. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!