Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most kezdtem el szedni a fog....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most kezdtem el szedni a fog. Gátlót és nagyon feszül a mellem, menstruációm óta pedig állandóan pecsételő vérzésem van; normális ez?

Figyelt kérdés
Még 1 hét van az első levélből. Deciora-t szedek.
2015. ápr. 25. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:
ja
2015. ápr. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez meg semmi. Ki fog szaradni a nyalkahartyad es nagyon serulekeny lesz! Savtultengesed , huvely es koromgombad is lesz! Havonta min egyszer lesz huvelygombad. A borod is szarazabb lesz, hamarabb rancosodsz. A nemi betegsegeket is elkapod, ha megcsal a baratod. Az orgazmuskeszseged is dramaian lecsokken,mar-mar frigid leszel tole. Barcsak ne szedtem volna! Gumival sokkal jobb!
2015. ápr. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekünk éppen nemrég volt a suliban felvilágosítás, és ezek teljesen normálisak.
2015. ápr. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja normálisak, ha elfogadjátok :D amúgy nem.
2015. ápr. 26. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!