Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normálisan megjött a menzeszem...

Normálisan megjött a menzeszem. Kb.1 hete múlt el. Viszont 1 hónapja szinte állandóan fáj a mellem, hasam, sőt hányingerem is van. Tegnap rózsaszín folyásom is volt. Február elején csináltam tesztet, negatív. Lehetek terhes? Vagy ciszta?

Figyelt kérdés
2010. márc. 3. 07:55
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Azt mondod,hogy akkor mégiscsak baba lehet?Bár az utóbbi 2 menzim,ugy volt,hogy előtte 2-3 nappal picit véreztem,3.nap normálisan megjött.Előtte,ha megjött,akkor normálisan.

A kisfiamnál,kb.4-5 hetes voltam mikor kimutatta a teszt.létezik,hogy ennyi idő kell?

2010. márc. 3. 13:19
 12/14 anonim ***** válasza:
Háát nem zárnám ki!Nekem 2hónapos volt a második gyerekem amikor így jártam,mondogattam én is,hogy meg volt rendesen nem lehet,csak a kávé illatára szaladnom kelett:( Volt egy munkatársnőm aki azt mesélte,hogy neki még négyszer jött meg rendszeresen,csak mikor mozogni kezdtek a babák(harmadik terhesség és ráadásul ikrek lettek)akkor tudatosúlt benne,hogy nem ok nélkül hízik.Neked azt kívánom,hogy úgy legyen ahogy szeretnéd!
2010. márc. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Hát én se tudom,hogy mit is szeretnék...tervbe nincs,de ha jön,akkor itt lesz!

Hát majd kiderül pénteken.

2010. márc. 3. 16:50
 14/14 anonim válasza:
tudom, hogy kb. 3 éve történt mindez de megkérdezhetem, hogy mi lett veled? :)
2013. nov. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!