Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mire számíthatok egy nőgyógyás...

Mire számíthatok egy nőgyógyászati vizsgálat során?

Figyelt kérdés
Holnap megyek, voltam már nőgyógyásznál, de még sosem vizsgált meg. Most, ha esetleg megvizsgál, mire számíthatok? Nem vagyok már szűz. Az orvossal bent lévő asszisztens hölgyek látni fognak, mikor vizsgál? Hogy illik odamenni egyáltalán, ami a nemi szervet illeti?! Nekem elég csúnya borotválás után, mindig ilyen piros kis pöttyök vannak rajta, nagyon szégyenlem... De mégsem mehetek oda dzsungellel. Leborotváltam, de azok a kis piros pöttyök most még véreztek is, holnapra nagyon csúnya lesz..
2015. júl. 1. 20:58
 1/2 anonim ***** válasza:
ilyenkor gondolj arra hogy hányan mentek már oda és mennyit látott, volt ott már a tiednél sokkal roszabb is ne parázz
2015. júl. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kend be neogranormonnal! en mielött megyek kb 4-5 nappal elötte szőrtelenítek akkor nagyonkicsi de puha a szőr nekem szóval esztétikus :)

am.ahova en járok ott 1 asszisztens van es úgy van helyezve a vizsgálószék h.csak az orvos látja

2015. júl. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!