Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az akneroxidot mikor lehet...

Az akneroxidot mikor lehet hasznalni?

Figyelt kérdés

Pattanasaim vanna, es hallottam hogy ez segit de felek hohgy nincs e valami utohatasa vagy nem e faj mikro leegeti a bort. Mit gondolotok? 15/lany vagyok.

Surgos. Mindent irjatok le rolla, e sazt is hogy hogyan kell hasznalni. Es milyen arban van


2015. júl. 2. 20:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Hogy mi fáj? :D Simán rákened a pattanásra, rajta hagyod, majd szépen lassan leviszi, de ha nagyon nagy a pattanás, akkor lehet, hogy több napig is kenni kell, hogy rendesen eltűnjön. Ha csak ilyen kis pattira kened, akkor általaban másnapra elmúlik. Ha olyanra kened, ami már fehér, akkor kiszárítja és könnyen lejön (ha nem egyből, akkor ezt is pár napig kenni kell), utána pedig hidratálni kell. Ez az én tapasztalatom, az árát viszont nem tudom.
2015. júl. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Viszont fény érzékenyít. Nem biztos, hogy most nyáron ez a legjobb megoldás vagy ne menj napra, amíg alkalmazod.
2015. júl. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
koszi !
2015. júl. 2. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!