Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti mit gondoltok erről?

Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Jún5énn (pénteken) a barátommal voltam de nem feküdtünk le csak pettingeltünk, de most késik 3 napja a menzeszem (mondjuk állandoan késik, sose jott meg pontosan) de nem tudom hogy volt e a páromnak előválladéka ami esetleg a hüvelyemhez érhetett és hogy ebből baj lehetett e. Egyébként akkor pénteken a menzeszem utolso napja vokt amikor még volt egy kis barna folyasom. Szerintetek van eselye hogy terhes lehetek?

Holnap mennék tesztet venni, most szombaton lenne 1 honapja hogy ez megtortent azota nem voltunk egyutt. Semmi olyan terhessegre utalo tunetem nincsen, csak elojottek a pattanasok az arcomon es a hatamon.

Szóval mi a véleményetek erről?


2015. júl. 2. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:

nem vagy terhes egyértelmű, pettingtől nem lehet.

de tesztet csinálni megnyugatás végett jó ötlet, fiatal koromban nekem volt hogy kimaradt egy hónap, késni meg mindig késett.

2015. júl. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2015. júl. 3. 00:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Simán kimaradhat 1 hónap felnőtt nőknél is. Mennyi idős vagy?
2015. júl. 3. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
18 eves
2015. júl. 3. 09:43
 5/5 A kérdező kommentje:
Tegnap este megjött:)
2015. júl. 5. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!