Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek állhat valamilyen...

Szerintetek állhat valamilyen komolyabb probléma a háttérben?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok. Június 25-én volt 4 éve, hogy először megjött a menzeszem. Mindig normálisan megjött, mindig 24.-32. napra. De a legutóbbi kettő (előbbi 42. nap, utóbbi 46. nap) késett. És már most is a 36. napon vagyok. Annyi viszont történt, hogy a 27. napon olyan volt, mintha megjött volna, barnáztam egy picit, de jött egy kicsi rendes vér is, másnap is egy kicsi, de aztán elmúlt. Nem tudom, hogy mennyire van köze hozzá annak, hogy pont a 27. napon kaptam meg a HPV oltás utolsó adagját.

Tervezzük, hogy elmegyünk orvoshoz, de a városomban nagyon bunkók, és rossz fejek a nőgyógyászok, viszont a magánrendelés nagyon drága.


2015. júl. 3. 15:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Keressetek női orvost, sokkal elviselhetőbb az egész cécó elötte mint egy férfi elött. Gyertek Budapestre, itt vannak már elégsokan.
2015. júl. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot, ez nagyon jó ötlet, ezt fogom tenni. Bár mondjuk nem is az zavar, hogy férfi, mert már volt másfajta intim vizsgálatom, amit férfi végzett, csak anyukám mondja, hogy nem szívesen visz el itt nőgyógyászhoz, mert úgy beszélnek az emberrel, mint egy utolsó szeméttel, hogy nem a magánrendelésre megy el pénzért.
2015. júl. 3. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!