Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mézes hetek hólyaghurut ellen...

Mézes hetek hólyaghurut ellen milyen megoldások vannak?

Figyelt kérdés
Új párommal fél éve vagyunk együtt.eddig nem sűrűn találkozunk mert ő pesti én meg vidéki vagyok.szeptemberbe költözünk össze,és az elmúlt egy hónapban voltunk többet együtt és pár napja nálam aludt ,többször is szeretkeztünk, másnapra felfazos érzésem lett.amit kakukkfüves ülőfürdvel es zsurlofű teával elmullasztottam.tegnap megint együtt voltunk többször is a nap folyamán,mára megint előjött ez a felfazos érzés..nőgyógyásom még az előző kapcsolatomnál mondta hogy össze kell szoknunk es elmúlik,ez igy is lett mar pontosan nemtudom meddig szoktuk egymast a volt párommal.tudok ez ellen tenni valamit,minden megoldás érdekelne hogy normális legyen a kapcsolatom,ne kelljen attol tartanom hogy együttlét után mindig előjön?!

2015. júl. 5. 13:57
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
Komoly nőgyógyászod lehet! :-)
2015. júl. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A hólyaghurut leggyakoribb kórokozója az E. coli baktérium, ami minden ember bélrendszerében megtalálható. Szex közben a végbél környékéről a nedvekkel akarva-akaratlanul is odakerülnek a baktériumok a húgycsőhöz, és feljuthatnak, az arra érzékenyeknél pedig hólyaghurutot okozhatnak. Ami kedvez nekik, az a sokáig pangó pisi a húgyhólyagban, és a higiénia hiánya. Tehát szex előtt és után is mosakodj meg alul alaposan, és mindig menj el utána pisilni, hogy ne szaporodhassanak el a közegben a baktériumok. Tőzegáfonya rendszeres fogyasztása is csökkenti a megbetegedés valószínűségét, mert megakadályozza a baktériumok megtapadását (akár kapszula, akár tea formájában). És igyál sok-sok folyadékot, mert az a kulcsa annak, hogy a hólyag jól ,,át legyen mosva".
2015. júl. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszod.meg azt is mondta a nőgyógyász hogy szex előtt után ismenjek pisilni.a higieniara nagyon ügyelek viszont nagyon keveset iszom meg igy melegben is sajnos van higy napi 1liter a max :-\
2015. júl. 5. 15:14
 4/7 anonim ***** válasza:

Az összeszokás szerintem hülyeség.


Szerintem csak szex után pisilj mert ha előtte is pisilsz akkor utánára alig termelődik valami pláne ha keveset iszol.


Szerintem a legjobb a tőzegáfonya tea.

Én nekem is volt ilyen problémám azóta ha elkezdem érezni gyorsan iszok pár napig és elmúlik.

2015. júl. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ilyen teát tudok venni a gyogyszertárban is? vagy csak gyogynövényesben?
2015. júl. 5. 16:48
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem rossmannban, DM-ben is van, de gyógyszertárban is lehet kapni szerintem.
2015. júl. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen !
2015. júl. 5. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!