Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A barátnőm feneke rémesen...

A barátnőm feneke rémesen büdös, lehet ellene tenni valamit?

Figyelt kérdés

Rendesen tisztálkodik, szex előtt mindig fürdünk. Ennek ellenére sokszor büdös neki, ha odarakom az orromat nyalásnál irtózatos szaga van. Ilyenkor mindig próbálok távolodni a fenekétől. Ami viszont elég durva az az hogy volt amikor kutyapózban is éreztem. Nem fogom ez miatt otthagyni, mert szeretem csak eléggé vágyölő tud lenni néha. Neki nem szóltam erről, nem akarom megbántani.


Mit tudnék tenni ellene, hogy ne legyen ilyen büdös?



2015. júl. 6. 13:21
1 2
 11/14 anonim válasza:

Szintén 1-es: tényleg, hagyjátok a szégyenlősséget: ha beöntés után se javul, akkor meg kellene nézetni orvossal. Többek között a rosszul értelmezett szeméremből kifolyólag ki nem vizsgált esetek miatt ilyen rosszak a mutatóink. Fogja fel úgy, h egy szűrésre megy.

Amúgy beszéltetek már erről?

2015. júl. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Nem említettem még neki, eléggé bunkóság lenne.
2015. júl. 6. 16:03
 13/14 anonim ***** válasza:
Ha együtt fürödtök akkor fürdessétek egymást. Te pedig mosd meg neki jó alaposan a segglukát. Ezt fel lehet fogni erotikus játéknak is.
2015. júl. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%
Én elég kövér vagyok ám rendesen fürdök.Borzasztó undorító és igénytelen dolog ha egy nő nem tisztálkodik megfelelően...nem mellesleg ha rosszul törli ki a seggét a kaki egyenesen a hüvelybe megy amit meg ugye lehet néha meg is kóstoltál...undorító.Nem szólok mert nem akarok bunkó lenni írod...hát ő nem is bunkó akkor hogy szarosan elvárja hogy nyali-fali legyen.Egy igénytelen nő a csajod ennél csak még rosszabb lesz...
2019. aug. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!