Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mit gondoltok arról, hogy én...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, hogy én szeretném kipróbálni a hármast és a barátom nem akarja? (nő vagyok)

Figyelt kérdés
olyan hármast akarok, hogy ő és még egy lány

2014. júl. 12. 20:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolok semmit, a híresztelésekkel ellentétben nem minden srácnak jön ez be. Talán majd 30 felett érdekelni fogja a dolog.
2014. júl. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
19%
Nocsak-Nocsak:)Létezik ilyen pasi?
2014. júl. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
38 éves
2014. júl. 12. 20:57
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem remek ötlet, de ha a párod nem díjazza, akkor egyben halott is :)

Én is kipróbálnám, csak én 2 férfivel (én is nő vagyok) :)

2014. júl. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%

Hmm, az viszont egészen más. Még tízen/húszon éves korban lehetséges ok, hogy túlságosan izgul vagy tart attól, hogy tönkre megy a kapcsolat de 30 felett azért már lehet kezelni egy ilyet.


Vele kellene megbeszélned miért nem akarja, mik az ellenérvei a dologgal kapcsolatban. Talán azért nem akarja mert utána te is mondhatnád, hogy akkor most 2 pasival akarod abba pedig már nem menne bele, nem tudom.

Egyszer biztos kipróbálnám.

2014. júl. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ó nálunk is lehetne ilyen probléma. :D

Amúgy nem is tudom mit gondoljak erről. Nem tudom mire vélni, bár én is ideges lennék. Nem lehet, hogy attól fél, hogy nem tudna teljesíteni?

Én bevallom lehet nagyon ráizgulnék...

24 f

2014. júl. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi is ki akarjuk próbálni plussz egy nővel, csak nem tudom hol találhatnánk
2014. júl. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy ha egyértelműen elutasítja, akkor csak baj lesz belőle, ha te ragaszkodsz ehhez. Döntsd el, mi a fontosabb...
2014. júl. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
94%
Én nem tudom elképzelni milyen szerelem az, ahol egy nőben ilyen felmerül, hogy bevonjanak még egy harmadikat és ő végignézze, ahogy a pasija mást csókol és dug. Szexpartnerségbe mehet, de párkapcsolatban szerintem nem oké. Az akkor már inkább barátság extrákkal, mintsem párkapcsolat, lehet a ti kapcsolatotok is ilyen jellegű.
2014. júl. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Engem is vonz a dolog de párom nem akarja:) én bi vagyok és a kapcsolatunk tökéletes, viszont akkor is kívánom a lányokat:) de én se tudnék 3.nak honnan találhatnék még egy lányt 20l
2014. júl. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!