Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valaki elmagyarázná nekem,...

Valaki elmagyarázná nekem, hogy kell pontosan a fertőzést kigyógyítani a hüvelyből és visszatelepíteni a "jó" baktériumokat?

Figyelt kérdés
Addig rendben, hogy elmegyek orvoshoz és kiír gyógyszert vagy hüvelykúpot, de sokszor ez ugye még kevés. Jódos, pl. Betadinos kúrát szoktak javasolni, majd tejsavval a hasznos baktérium visszatelepítését. Pontosan hogy kell ezt csinálni és hány napig? Egy-egy hétig, egymás után, és akkor rendbe jövök? Aki tudja, kérem, segítsen. Köszönöm!
2010. márc. 3. 19:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha vége a gyógyszeres kezelésnek akkor érdemes 1 hétig minden estére egy kanálnyi natúr joghurtot bejuttatni a hüvelybe, minden részébe bőven jusson, betéttel aludni, reggel rendesen megmosakodni ( belül is intim lemosóval ).

Én nagyon ajánlom a Sába intim lemosót és a Dove intim lemosója is nagyon jó. Amíg teljesen meg nem gyógyulsz addig nem szabad szexelni.

És nagyon kell vigyázni minden fertőzőforrásra, idegen mosdók, uszoda, tamponcsere tiszta kézzel, pamut fehérnemű, nem szoros nadrágok, nylonharisnya csak ha muszáj akkor, kádfürdő helyett zuhany, és biztonságos szex....stb

2010. márc. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a legeccerűbb ha a gyógyszeres kezelés után vezsel a dm-be floragyn hüvelykúpot. az pontosan erre való h visszatelepítse a bacikat: [link]
2010. márc. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Tudnám, hogy az orvosok miért nem képesek erre felhívni a figyelmemet...
2010. márc. 4. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!