Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygombát és vegyes baktéri...

Hüvelygombát és vegyes baktériumokat találtak nálam. A nőgyógyász a Dalacin hüvelykrémet és a Mycosyst - Gyno kapszulát írta fel. Jövő hét pénteken mennénk nyaralni a párommal, de még nem érzek javulást, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A krémet 4. napja használom, és gyakorlatilag csak rosszabbul vagyok tőle. Nyaralás alatt nagyon szeretnék végre rendesen együtt lenni a barátommal, ez lesz az első közös nyaralásunk... De amíg nem gyógyulok meg...:(

Mik a tapasztalataitok? Mit tegyek, hogy ha még akkor sem javulok, ha végeztem a Dalacin hüvelykrémmel? Nincs olyan vény nélküli gyógyszer, kúp, ami használ, és rendbe tesz nyaralásig? Nagyon kétségbe vagyok esve, és már nem biztos, hogy lesz idő visszamenni a nőgyógyászhoz másik gyógyszerért, ezért kérdezem.

Előre is köszönöm!


2009. aug. 7. 22:38
 1/2 anonim ***** válasza:
vehetsz canesten kúpot vagy pevaryl kúpot. ezek vény nélküliek, de az orvos által felírt cuccok sokkal hatásosabbak. kenegesd szorgosan, ha csak 1 hét múlva mentek nyaralni addigra sztem rendbe jössz, ha nem, akkor nyaralás előtt 3 nappal vedd meg a canestent, vagy a másikat, mert arra csak 3 nap kell.
2009. aug. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A gomba három nap alatt el szokott múlni megfelelő kezeléssel, a baktériumos fertőzés max. egy hét alatt.
2009. aug. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!