Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha vki profi uszó akkor az...

Ha vki profi uszó akkor az menses idelyén is úszik? Mivan ha olyankor van verseny? Mit lehet használni olyankor? Tampon jó erre vagy mi?

Figyelt kérdés
nem úszok de ez érdekel mert lehet hogy nem profi szinten eljárnék uszni és hogy az olyan napokon tudnék e menni
2008. szept. 3. 17:28
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Olyankor tampont használnak az úszók. De amúgy nagyon sok sportolónak kimarad a menstruációja.
2008. szept. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Biztos menstruáció alatt is edzenek, és ha verseny van, ez miatt nem mondják le. Nyugodtan úszhatsz, de közvetlenül előtte és rögtön utána cserélj tampont!
2008. szept. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Igen ugyanugy versenyeznek és tampont használnak
2008. szept. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%
Félévente bead a doki olyan fogamzás gátló injekciót aminek az a mellékhatása,hogy nem menstruál tőle.
2008. szept. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
amit a 4. válaszoló írt olyat csak versenyszerüen sportolo emberek kaphatnak vagy az is aki csak hobbi szinten 1-2 alkalommal jár?
2008. szept. 3. 18:25
 6/9 anonim ***** válasza:
72%
Nem hinném hogy ez egészséges, és nem hinném hogy gyakran adogatnak ilyet, pláne olyanoknak nem akik csak néha-néha úsznak. Használj inkább tampont, nem olyan rossz, hidd el.
2008. szept. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
92%

Azért lettem lepontozva,mert nem tettszik,h ilyen van?

2 ismerősöm van az egyik sportoló,a másik csak egy barátnő.A barátnőm azért adatta be ezt a fajta injekciót,h ne kelljen a fog.gátló tabival szenvednie és bizony nem menstruált tőle,fél évente kellett újra injekciózni!A nőgyógyásszal lehet róla konzultálni,amúgy én sem találtam egészségesnek,mert szerintem a szervezet a menstruációval tisztul.

2008. szept. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

szia.

én mindenkit hasznosnak itéltem.

én nem pontozok le senkit mert avéleményetek érdekelés mivel semmi sértö vagy bunkó dolgot nem írtatok ezért köszönöm a válaszokat és mindenkinek hasznosat adtam.

igen szavl az inekciólehet hogy úszoknakjó és én is örülnék ha nem menstruálnék de azt a 6 napot kibiromez hozzám tartozik.

2008. szept. 4. 14:19
 9/9 anonim válasza:
Két vizilabdás lány barátnőm is van akik menstruáció alatt is edzenek. Nem raknak be semmit azt mondják a víz elmossa a vért. Szerintem nagyon furcsa de ők ehez vannak szokva. Mikor kijönnek a vízből futnak a törcsihez és gyors átöltöznek. Az egyik meccshez rak be tampont a másik még akkor sem.
2019. dec. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!