Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a gond? Forduljak...

Mi lehet a gond? Forduljak női orvoshoz?

Figyelt kérdés
Eddig még nem fordult elő hogy ne felejtettem volna be venni az antibaby tablettát. Mikor egy nap kimaradt, másnap bevettem mintha semmi sem történt, aztán ma is elfelejtettem bevenni 1 és fél óra maradt ki, de bevettem. És most ilyen vérzésem keletkezett. Aktív nemi életet élek.
2015. júl. 10. 23:26
 1/5 anonim válasza:
Ha nagy menyisegbe verzel fordulj orvshoz.es ez a tableta mire valo ? kis babad legyen ? nem mindegyik tableta segit nekem 2 evig nem volt kis babamnk nem vedekeztunk.....ws utana elmentunk egy oroshoz az ajalota nekem a Femibion 1 eset aszt mondta egy honapba mestrualok a masikba terhes vagyok es teleg terhes voltam 3 honapig mestualtam 4 edig honapa elmarat a ciklusom ....es vedtem tesztet kimutadta hogy pozitiv eben a tabletaban bizok meg Femibion 1 eset vegyel
2015. júl. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Első: az antibaby tabletta az itt a fogamzásgátlót jelenti...
2015. júl. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

akor ne szegyed mert az anyamehedet tonkre teszi oszt amikor meg akarni fogtok gyereket nem lesz gyereked ..

meg amugyse ved 100szalakeosan se az inyekszio se semi

2015. júl. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezt találtam:


A fogamzásgátló tabletta is okozhat pecsételő vérzést, különösen a szedés első 3 hónapja folyamán. Ilyenkor türelmesnek kell lenni, hogy a tabletta ciklust szabályozó hatása kialakuljon. Emiatt izgulni nem kell, mert a fogamzásgátló hatás már a fogamzásgátló szedése alatt az első hónapban kialakul. Ha már több hónapja szedett fogamzásgátló mellett jelentkezik pecsételő vérzés, jellegzetesen középidőben, vagy a várt megvonásos vérzés előtt, még mielőtt a levél szedése befejeződik, nem kell aggódni. Egy-két ciklust lehet várni, hátha csak átmeneti változásról van szó, de ha nem múlik el, akkor szóba jön, hogy gyógyszerváltásra lesz szükség, ilyenkor nőgyógyászati kontroll javasolt.

2015. júl. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

Az antibaby tabletta pontosan fogamzásgátló tablettát jelent, még nem szeretnénk egy kisbabát. :)

2015. júl. 19. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!