Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Alap állapotban a fitymámról...

Alap állapotban a fitymámról a bőrt gond nélkül hátra tudom húzni, de mereven nem. Mit tegyek, hogy forduljak orvoshoz?

Figyelt kérdés

Az van, mereven csak a makkom feléig megy hátra. Kiprobaltam hogy mielott merev lenne hatrahuzom, jo is volt, csak mindig visszacsuszik es azutan ujra nem tudom lehuzni.

Dokinőmnek mit mondjak?


2014. júl. 21. 17:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezzel az urológiára kell menni.A korodat te is elfelejtetted leírni,pedig jó lett volna a további infók miatt is .
2014. júl. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
16
2014. júl. 21. 20:38
 3/6 anonim ***** válasza:

A háziorvosoddal nem is kell beszélned, mert az urológiára nem kell beutaló!

A vizsgálatra egyedül is nyugodtan elmehetsz, de ha valamilyen beavatkozásra lenne szükség, akkor a későbbiekben kelleni fog a szüleid beleegyezése is!

Tehát talán könnyebb dolgod lenne, ha őket is beavatnád!

2014. júl. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3%
Egy határozott rántás és megoldódik.
2014. júl. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Annyira nagyon nem tűnik vészesnek a helyzet. Megnézetni érdemes, de egy ennyire enyhe szűkületnél nem valószínű, hogy szükséges a műtéti korrekció.
2014. júl. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Urologiára nem kell beutaló a helyi kórházba ingyenes a vizsgálat és csak a rendelési időre kell odamenni,még 12 éves is elmehet vizsgálatra egyedül,ha nem akarod hogy kitudodjon akkor mehetsz egyedül,baráttal,családtaggal,de azok várjanak meg a váróba majd,mert nem tudni van e az orvosnál külön vizsgálórész,ha nincs akkor meg aki bemegy veled kb mindent látna,nem kell a háziorvos hozzá,én a háziorvosomnak nem is mutatnám meg,nem csinálna vele semmit,csak tovább küldenek és a végén kitudja már hányan striülnék a brokit,szakorvoshoz mennék,urologushoz,a lányoknak is ha bajuk van nőgyógyászhoz mennek nem házidokihoz:-).


Mivel még fiatal vagy lehet a házi fitymatágítás is segíthet,ez annyit tesz hogy meleg vízben,esete fürdéskor beiktatva tornáztatod a fitymád,tehát hátrahúzkodod,és mivel mereven van vele baj,ha áll már a szerszám akkor ezt folytatod,de nem durván csinálód és pár hét alatt már könnyebben tudod hátrahúzni és nincs is vele baj.


De ha elmész dokihoz akkor sincs olyan nagy baj,lehet egy kenőcsőt adna rá hogy azzal kezeld.és mivel csak merven van vele baj,ezt közöld mert lankadtan nem fogja látni.

2014. júl. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!