Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Biztosan nem vagyok terhes,...

Biztosan nem vagyok terhes, megse jott meg mar 5 honapja, pedig mar 7eve van verzesem. Ezen kivul mostansag faradt, levert vagyok, a fejem is faj neha. Szerintetek mi lehet az ok? 20/L

Figyelt kérdés
Mar minden ehhez a temahoz kapcsolodo cikket,irast elolvastam, de sokkal okosabb nem lettem.Koszonom a valaszokat elore is!

2015. júl. 10. 23:35
 1/6 anonim válasza:

Eszel rendesen? Nekem amiatt maradt ki a menzeszem egyszer. Előfordulhat, hogy cisztáid lettek, célszerű lenne orvoshoz menni, mielőtt nagyobb baj lesz belőle.

Folyásod van? Görcsök esetleg? Melled nem fáj olyan tipikusan a menzesz előtti időszakhoz hasonlóan?

2015. júl. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hat nem vagyok kover,sot, de nagyon egeszsegesen etkezem.Semmi kenyer, teszta, csak zoldseg,gyumolcs,hus.

A masik kerdesedre a valasz pedig, hogy epp ezert tartom furcsanak ezt az egeszet, mert nincs semmilyen mas tunetem.

Egyebkent koszonom a gyors valaszt!

2015. júl. 11. 06:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Elképzelhető esetleg ciszta.
2015. júl. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz a problémáddal! Egyébként ha nem kiegyensúlyozott az étrended és sovány vagy, attól is lehet. Szénhidrátot is egyél!
2015. júl. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

zöldség gyümölccsel beviszi a szénhidrátot.


Keress fel nőgyógyászt mert ha már 5 honapja nem menstruálsz az kivizsgálást igényel.

2015. júl. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben!Koszonom a valaszokat!
2015. júl. 12. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!