Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 5 éve menszeszelek.17 éves...

5 éve menszeszelek.17 éves vagyok. A 70/a melltartó is nagy rám. Vajon nőhet még a mellem?

Figyelt kérdés
Amúgy anyumnak is nagyon kicsik a mellei, de még mindig nagyobbak, mint az enyémek.
2008. szept. 3. 18:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Még nőhet, de nem nagy rá a valószínűség. Sajna anyukád génjeit örökölted. Anyudnak lehet attól is nagyobb picit, mert már szült gyereket. Anyumnak is jóval nagyobbak 3 gyerek után.
2008. szept. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát 17 éves korban már kicsi a valószínűsége, de azért az ember úgy 19-20éves koráig nő, szóval még ne ad fel:D. Amugy szerintem nézz utána, de állítólag vannak természetes mellnővelő dolgok, kicsit morbid, de én a spermáról olvastam, lehet, hogy nem igaz de ki tudja:D
2008. szept. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
jó kilátások basszus...XD:S
2008. szept. 3. 19:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát má r nemhiszem hogy olyan nagyok lesznek.Főleg ha anyukádnak is kicsik tőle örökölted.
2008. szept. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 20 éves korom után kezdett nőni, szóval van esély, de sokkal nagyobb nem lesz. Ha hízol oda is megy, ha fogysz meg legtöbbször mellből megy le először.
2008. szept. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!