Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hamarabb kezdtem el szedni a...

Hamarabb kezdtem el szedni a fogamzasgatlot, mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Problema a kovetkezo. Regen szedtem fogamzasgatlot, igy tudom, hogy lehet "trukkozni" azzal, hogy mikor jojjon meg. Namost ebben a honapban kezdtem el ujra szedni a fogamzasgatlot, de nem vartam meg az elso menstruacios napot, hanem 3 nappal korabban beszedtem az elso tablettat, mert kovetkezo honapban nyaralni megyunk es pont ugy jott volna meg. Viszont most igy ebben a honapban nem jott meg a menstruaciom. Valamint igy ugye nem tudom, hogy akkor mikortol lehet gumi nelkul szeretkezni. Szerintetek mi legyen? Meg most igy mi tortenik?



2015. júl. 13. 10:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát ezt nem lehet megjósolni, inkább az orvosod véleményét kérd ki. Jó nagy marhaságot csináltál, az biztos.

Védekezni remélem védekeztetek és ezt úgy a 2. levél végéig ajánlom is.

Legközelebb pedig nyaralás UTÁN kezdj bele ilyenekbe, csúsztatni amúgy is csak 3-4 hónap rendes szedés után szabad és az első 1-2 hónapban könnyen lehet áttöréses vérzéstől kezdve bármi, úgyhogy elég rosszul kalkuláltál.

Ha volt egyéb védekezés nélküli szex, akkor vegyél egy tesztet is, az a biztos. A továbbiakban pedig kövesd az orvos és a betegtájékoztató egyértelmű, szájbarágós leírását, ami nem csak úgy viccből lett mellékelve.

2015. júl. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!