Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mellvizsgálatkor alulról már...

Mellvizsgálatkor alulról már fel lehet öltözni nőgyógyásznál? Hogy történik pontosan?

Figyelt kérdés

2015. júl. 3. 12:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, alul felöltözöl és utána felül vetkőzöl a vizsgálathoz. Egyszer egy ffi nőgyógyász próbált rávenni a teljes meztelenkedésre, de nem hagytam.
2015. júl. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen, felöltözöl előtte!!!

Ha valami miatt nem engedné ne hagyd magad.

2015. júl. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálam volt hogy blúzon keresztül csinálta
2015. júl. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

persze semmiképp sem leszel meztelen,sőt sok nőgyógyász csak kérésre nézi meg a mellet.


Vagy elve úgy kezdi az orvos hogy a nőgyógyászai vizsgálat előtt szól hogy tedd szabaddá a melled,vagy a nőgyógyászati vizsgálat után megvárja alul felöltöz és csak utána nézi meg a mellet.

2015. júl. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A legpraktikusabb, pl először alul vetkőzöl le, magadon hagysz egy hosszított felsőt és akkor nem kell végig sétálni az orvos előtt "meztelenül" ,mikor felülsz ,hogy megtudjon lent vizsgálni akkor csak annyi ,hogy feljebb kell húzni a felsőt. Ezután ha a melledet is meg kell vizsgálni, felállsz lehúzod a felsőt(hosszított)nem fogja látni a fenekedet sem ahogy visszasétálsz ,és mész abba az öltöző szerűségbe,hogy a bugyit nadrágot felvedd. Utána pedig a felsőt kell levenni és a melltartót. Én ilyenkor egy atléta szerű felsőt viszek magammal, kibújtatom belőle a kezeimet,picit letolom a derekamra ,így a melleim szabadon vannak,de szintén nem vagyok felül totál meztelen.

Nem mintha szégyellném a testem, csak szerintem így a logikus.

És nem vesz igénybe olyan sok időt.

2015. aug. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!